Kerkenraad

Wijkkerkenraad 3 & 6

ent

Voorzitter wijkkerkenraad 3&6

Oud. P.J. van den Ent
De Clerqstraat 2
3904 HS Veenendaal

Tel.: 0318 519684
email:pim.van.den.ent@kpnmail.nl

laar

Scriba

Oud. H. van Laar
De Kleine Pekken 3
3901 JA Veenendaal

Tel: 0318 541984
email:hvlaar@kliksafe.nl

pater

Bijstand in het pastoraat

Prop. J.A.J. Pater
Jan Steenlaan 26-I
3904 XS Veenendaal

Tel: 0318 591317
email: jajpater@kliksafe.nl

leeuw

Bijstand in het pastoraat

Prop. N.F.L. de Leeuw
Ruijsdaelstraat 2
4033 GJ Lienden

Tel. 0344 723000
email: nfl.de.leeuw@solcon.nl

huizer

Evangelisatieouderling

Oud. M.J. Huizer
Achterberglaan 34
3906 XM Veenendaal

Tel: 0318 552473
email: mj.huizer@hetnet.nl 

teeuw

Jeugdouderling

Oud. J. Teeuw
Lange Dreef 45
3902 AG Veenendaal

Tel: 0318 553600
email: janteeuw@filternet.nl

 

Ouderlingen rondom de Vredeskerk:

schee

Oud. A. van der Schee (sectie 1),

Gouverneurslaan 11
3905 HE Veenendaal

Tel: 0318 522975
email: a.vanderschee@kliksafe.nl 

vonk

Oud. A. Vonk Noordegraaf (sectie 2),
Sacharovstraat 13
3904 KV Veenendaal

Tel. 0318 301278
email:arie@vonknoordegraaf.nl

kesteloo  

Oud. G.J. Kesteloo (sectie 2),
Kerkewijk 115 F
3904 JA Veenendaal

Tel. 0318 553040
email: gjkesteloo@kpnmail.nl

huizer

Oud. M.J. Huizer (sectie 3),
Achterberglaan 34
3906 XM Veenendaal

Tel: 0318 552473
email: mj.huizer@hetnet.nl

bruin

Oud. H. de Bruin (sectie 3),
De Brinken 30
3901 KW Veenendaal

Tel.: 0318 521153
email: huib.anneke@gmail.com

brinke

Oud. R. ten Brinke (sectie 4),
Houtvesterlaan 34
3903 DG Veenendaal

Tel. 0318 701027
email: j.m.tenbrinke@filternet.nl

meijer

Oud. J. Meijer (sectie 4),
Slagvink 31
3906 AE Veenendaal

Tel.: 0318 514404
email: jme@online.nl

 

Ouderlingen rondom De Hoeksteen

molenaar

Oud. J.Molenaar (sectie 1),
Zandstraat 68
3905 ED Veenendaal 

Tel. 0318 523096
email: Jaap.Molenaar@wur.nl

mulder

Oud. J.J. Mulder (sectie 2),
Prinsesselaan 35
3905 GK Veenendaal 

Tel. 0318 517996
email: hmulder@tiscali.nl

heuvel

Oud. J. van den Heuvel (sectie 3), 
Marterlaan 28
3903 CT Veenendaal 

Tel. 0318 556282
email: jvdh@solcon.nl 

gooijer

Oud. J. de Gooijer (sectie 3), 
De Bongerd 14
3901 KC Veenendaal

Tel. 
email:

ent

Oud. P.J. van den Ent (sectie 5),
De Clerqstraat 2
3904 HS Veenendaal

Tel.: 0318 519684
email:pim.van.den.ent@kpnmail.nl 

Pol

Oud. B. van de Pol (sectie 6), 
Gangboord 31
3904 PP Veenendaal

Tel. 0318 521235 
email:bvdpol@casema.nl 

versluijs

Oud. C. Versluijs (sectie 6), 
Paddestoelenlaan 37
3903 GE Veenendaal 

Tel.  0318 304879
email: cversluijs@hotmail.nl

 

Diakenen

bos  

G. Bos
Middellaan 105
3904 LG Veenendaal

Tel.: 0318 513856
email: gijsbertusbos47@ziggo.nl

brink

G.J. van den Brink
De Brinken 15
3901 KV Veenendaal

Tel. 0318 555334
email: brinkgj@hetnet.nl 

steen

A. van der Steen
Boompjesgoed 259
3901 MH Veenendaal

Tel. 0318 820551 
email: arnovandersteen@hotmail.com

pol-hertog

E. van de Pol
Hertogenlaan 30
3905 HK Veenendaal

Tel. 0318 505306
email: edmir.pol@filternet.nl 

kranenburg

J. van Kranenburg
Faberhof 62
3907 JK Veenendaal

Tel. 06 28090005
Email: kranenburg_@hotmail.com

hoogendoorn

D.M. Hoogendoorn
Bergweg 43
3904 HM Veenendaal 

Tel: 0318 629281 
email: dmhoogendoorn@tiscali.nl 

veldwijk

J. Veldwijk
Kerkewijk 115 G
3904 JA Veenendaal

Tel. 0318 510746
email: maliebaan@hotmail.nl

bahlman

W.D. Bahlman
Cuneraweg 373
3911 RL Rhenen

Tel. 0318 525773
email: wdbahlman@solcon.nl

 

Kerkrentmeesters

bloemendal  

Oud. H.G. Bloemendal
Middellaan 129
3904 LG Veenendaal

Tel: 0318 550754
email:h.g.bloemendal@solcon.nl

overduin  

Oud. A.Overduin
Waterschans 7
3905 XR Veenendaal

Tel.: 0318 555166
email:ajoverduin@solcon.nl

meer  

Oud. H.E. van der Meer 
Heermoes 24
3903 EA Veenendaal

Tel: 0318 503088
email: b.vdmeer@casema.nl

bakker

Oud. H. Bakker
Appelbes 9
3911 NX Rhenen

Tel. 0318 595435
email: heinobakker@online.nl